У Конкурсі мають право брати участь учні 2 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. В цьому році конкурс буде проходити 9 листопада 2014 року для учнів 6-11 класів, 10 листопада 2014 року для учнів 2-5 класів згідно з Положенням про Міжнародний учнівський конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер” в Україні. Учасники Конкурсу беруть участь у Конкурсі на добровільних засадах.
Конкурс триватиме:
для учнів 2-3 класів – 40 хвилин; для учнів 4-5 класів – 50 хвилин; для учнів 6-7 класів – 60 хвилин; для учнів 8-9 класів – 70 хвилин; для учнів 10-11 класів – 80 хвилин.
Шкільним координаторам до 20 жовтня 2014 року подати, в методичний кабінет відділу освіти райдержадміністрації, заявки та відскановані копії квитанцій про оплату.
Наказ про проведення конкурсу Бобер - 2014 р.
План заходів щодо проведення тижня конкурсу Бобер-2014
Бланк Заявки для участі в конкурсі
Положення про конкурс плакатів та фотографій "Увімкни творчість"
Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер»
Про конкурс в Вікіпедії:
«Бобер» - Мiжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності, який проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою, активізація творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Конкурс проводиться щорічно у першу неділю листопада спільно з Міжнародною Спільнотою "Бобер” ("International Beaver Community”). Організація «International Beaver Community» налічує на сьогодні 13 країн. Україна вперше провела в себе конкурс в 2008. У 2010 році в Україні взяло участь близько 25 000 учасників.
Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять вчителі інформатики школи (шкільні координатори). Усі організаційні питання (оформлення заявок, благочинні пожертви, матеріали, інструкції, архіви завдань) щодо проведення конкурсу в 2012-2013 навчальному році шкільні координатори будуть вирішувати через районного координатора, а школи-інтернати через обласного координатора.
Конкурс триває:
для учнів 2-3 класів – 40 хвилин;
для учнів 4-5 класів – 60 хвилин;
для учнів 6-7 класів – 70 хвилин;
для учнів 8-9 класів – 80 хвилин;
для учнів 10-11 класів – 90 хвилин;
час на розв’язування завдань без урахування часу відкриття пакету та заповнення анкети. Після закінчення роботи над завданнями координатор збирає всі файли відповідей разом з реєстраційними бланками для учнів та вчителів, формує шкільний пакет і разом з повним списком учасників та координаторів, в присутності кількох спостерігачів (учасників конкурсу) висилає на адресу оргкомітету з темою “Результати конкурсу Бобер”.
Конкурс проводиться в листопаді одночасно в усіх регіонах України за відповідними завданнями для кожної вікової групи.
Учасникам пропонуються завдання двох типів:
Зразок завдань
- Тестові завдання. До них додаються чотири варіанти відповіді, з яких потрібно вибрати правильний.
- Інтерактивні завдання. Отримати правильний результат можна лише при виконанні відповідної послідовності операцій на комп’ютері.
Основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана учасником. Кожен учасник має початкову суму 30 балів. У кожній віковій групі пропонується по 30 завдань (10 – по 3 бали, 10 – по 4 бали, 10 – по 5 балів). За неправильну відповідь від загальної суми віднімається 1 бал, відсутність відповіді оцінюється в 0 балів. Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник – 150.
Офіційний сайт конкурсу "Бобер": http://bober.net.ua/